Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire alkalmas ez a mikrofo...

Mennyire alkalmas ez a mikrofon youtube-hoz?

Figyelt kérdés

A neve: Logitech Analog Desktop Microphone

Most telóról vagyok, ilyen tipikus asztali mikrofon, nem ilyen stúdiókinézetű.


Most nem olyan választ kérek hogy "egy 600 Ft-os is jó"


Az lehet, meg lehet hogy ugyanazt veszi közelről, de mi van a számokkal, a zajszűréssel, meg a többivel.


Gép előtti vloghoz, egy Logitech C920 mellé milyen lenne? Úgy értem, mekkora különbség lenne a többi youtube-os hangjához képest? Mert mindegyiknek ilyen állványos meg többiféle cucca van, én meg nem akarok olyat venni.



2014. dec. 26. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindössze azt felejtetted el leírni, hogy mit szeretnél csinálni vele.
2014. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván videózni.. mert nincs elég youtube videós így sem...
2014. dec. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a mikrofon arra alkalmas, amire szánták. Veszi a hangodat, és kész. Miért bonyolítod ? Nem tök mindegy hogy milyen minőségben ? Annak a 10-20 embernek akik megnézik a videót úgyis mindegy a minőség. Gondolod érdekel valakit, hogy más videóssal összevetve milyen a hangminőség ?

Persze ha te nagy nézettségű videós vagy, akkor nem szóltam semmit. De nem lehetsz az, mert akkor nem kérdeznél ilyeneket itt, a gyakorikérdések oldalán.

2014. dec. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából azt kérdeztem hogy "mennyire alkalmas ez a mikrodon youtube-hoz?"


Igaz, azt nem írtam oda, hogy én nem youtube-ozok, de viszont azt sem, hogy youtube-ozok, szóval egyikünknek sincs igaza.


Az érdekelt, hogy mennyire ér fel mondjuk egy ilyen nagyobb méretű állványos meg mittudoménmilyenmikrofonhoz

2014. dec. 26. 10:00
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát gondolom, hogy nem ér fel, de...


......még ha a nép nem is veszi észre a különbséget, mert nem akarja, tegyük fel, hogy van egy olyan ember, aki keresi a különbséget.


Ebből kiderül a kérdés: Egy ilyen ember mennyire egetverő különbséget talál?

2014. dec. 26. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Két mikrofont megemlítesz a kérdésedben, sehol egy link, vagy részletes termékleírás, és ezek után elvárod, hogy bárki részletes és kimerítő választ adjon neked a kérdésedre. Hát nem semmi.
2014. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tudtommal egy árukeresőt mindenki be tud írni pillanatok alatt, az oldal meg arról szól, hogy tegyél fel egy k.urva kérdést, hát feltettem.


Ne menjek le nálatok, be is gépeljem neked?

Te nem vagy semmi

2014. dec. 26. 23:05
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy be kellett volna linkelni, és talán igazad van, de szerintem nekem van igazam, ha mindenki nyafogott volna, akkor oké, hibáztam, de ha csak egy ember, te nyafogsz, akkor a többi miért nem rinyált?

Hagyjuk már....

2014. dec. 26. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy vazzeg Ki nyafog ? Hogy fenébe adjunk itt neked választ arra hogy milyen lehet egy mikrofon hangja ?

Azt még el tudom képzelni, hogy valaki olyan olvassa ezt a kérdést akinek van egy ilyen mikrofonja. Na de az hogy hasonlítsa neked össze egy olyannal amit nem ismer ? Dereng már ?

Arra próbáltam utalni, hogy az alap kérdésed buta, gyermeteg, és nem megválaszolható. Ha a YouTube-on próbálkoztál volna tesztvideók megnézésével, akkor elkerülhetted volna saját magad leégetését.

Mondok egy példát: "Most telóról vagyok, ilyen tipikus asztali mikrofon, nem ilyen stúdiókinézetű."

Értelmezd már ezt a zagyvaságot ! Se értelme, se mondanivalója se semmi.A kérdésedből egy értelmes mondatot nem tudok kiemelni. Tanulj meg kérdést feltenni, majd aztán gyere vissza, és hátha kapsz választ !

Egyébként és szerettem volna segíteni, de így nem fog menni.

2014. dec. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Néztem tesztvideókat előtte, de kíváncsi voltam, hogy más mit szól hozzá......


Pont azért írtam, hogy telefonról vagyok, hogy sz*rd le, ha nem értelmes/hibás a kérdés, de nem, te rögtön kötekedsz, hagyjuk már inkább, ismerlek már, minden kérdésnél osztod az eszet, hogy "én egy kis 600 Ft-ossal rögzítek és ugyanaz"


Csak ennyit tudsz, minden kérdésnél azt próbálod mutatni, persze nem mondod konkrétan, de azzal válaszolsz, hogy te milyen menő vagy, 600Ft-os sz*rral is ugyanolyan minőséget produkálsz.


Hagyjuk már az ilyeneket mint te vagy.....

2014. dec. 27. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!