Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akinek telekom 1 gigabites...

Akinek telekom 1 gigabites optikai netje van tapasztalatok?

Figyelt kérdés
a le/feltöltés milyen sebességű szokott lenni általában
2018. okt. 15. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 800/400

Alsózsolca

Azért írok települést, mert lefedettség kérdése, utca szinten meg tudod nézni az oldalukon, hogy nálatok milyet tudnak biztosítani.

Illetve amire még figyelj oda, ha környéken sok olyan ember lakik akik gyakran neteznek, akkor együttesen fogjátok terhelni az ottani gerincet, ami miatt lehet hogy csak 200 megát kapsz meg az 1000ből

2018. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sopronban nekünk az van. Tv-t és tableteket gyakran ledobálja, néha vannak kihagyások, de egyébként rendben van. Méregetni nem szoktam, most nem vagyok otthon, de egy ingyenes, legális linux rendszer torrentről olyan 17 mb/s -mal jön általában (ja, hát sokszor cserélem a rendszert.....), youtubera pedig egy 2 gigás videó felmegy nagyjából 10 perc alatt. Remélem azért valamire jó volt a válaszom!
2018. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!