Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnezni hogy...

Hogyan tudom megnezni hogy kik nézték meg az insta profilom? Valahogy meglehet, mert nem egy ember megtudta csinalni.

Figyelt kérdés
Koszi
2018. okt. 18. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Sehogyan
2018. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem tudta megcsinálni.

Viszont vannak olyanok, akik elhisznek ilyen ökörségeket.

Na ki az...?

2018. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
69%

Nem lehet. És szándékosan nem. Ezekből csak meddő konfliktusok születnek, ami nem tesz jót az adott szolgáltatás hírnevének. Azért nem lenne releváns információ, mert a profilodat valaki megtekintheti szándéka ellenére is. Pl. félrekattint. Vagy kap egy rövidített URL-t, „ezt nézd meg” felkiáltással egy barátjától, nem tudja, hogy mire mutat az URL, de rákattintva a te instagram profilod fog bejönni. Vagy lehet, hogy valaki szándékoltan nézi meg a profilodat, de nem rád kíváncsi, hanem úgy rémlik neki, hogy a te egyik képedhez szólt hozzá valaki, akinek nem jut eszébe a neve, és ő erre a névre, vagy az ő profiljára kíváncsi, ehhez csak egy közbenső lépés, egy eszköz volt az, hogy „megnézte” a profilodat.


A legnagyobb közösségi jellegű oldalak tartják magukat ahhoz az elvhez, hogy az oldalon végzett tevékenységed más számára csak akkor válik nyilvánossá, ha tudatosan, tevőlegesen és szándékoltan akarod nyilvánossá tenni, mondjuk lájkolsz, követsz, kommentálsz. A Messenger rúgja fel egy kicsit ezt az elvet, azáltal, hogy mutatja, hogy egy üzenetet elolvastál-e vagy sem, elérhető vagy-e vagy sem. Csak pont ez ad egy csomó félreértésre okot. Mert pl. a telefonom bekapcsolva van a szobában, megkapja az üzenetet, értesítést is megjelenít, csak azt nem tudja, hogy én meg két napja nem voltam otthon, nem vagyok a telefonom közelében. Vagy az mondja, hogy az adott üzenetet elolvastam, miközben pont mikor rákattintottam, akkor jött egy hívás, ami után rengeteg dolgom akadt, tulajdonképpen nem olvastam végig az üzenetet…


Nincs mód megtudnod azt, hogy ki nézi a profilodat. De nem is baj, mert te azért osztasz meg dolgokat, hogy bárki bármikor megnézhesse, és mindenkinek a magánügye, hogy a te profilod nézegetésével vagy más tevékenységgel üti el az idejét.


Azt is meg kell említeni, hogy rengeteg program van, ami azt ígéri, hogy megmutatja neked, hogy kik nézték meg a profilodat. Az ilyen programok mindegyik valamilyen módon átverés, és rosszabb esetben kimondottan kártékony a te szemszögedből nézve. Van, amelyik még a lájkok, meg miegyebek alapján egész jól tud hasra ütni, hihető is az, amit megjelenít, de a valósághoz ennek nem sok köze van.

2018. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben,koszonom szepen!

Csak kivancsi lettem volna.

További szep napot :)

2018. okt. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!