Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tüntethetem el/illetve...

Come back kérdése:

Hogyan tüntethetem el/illetve tisztíthatom meg a Chrome böngészőmet a bekapcsolásakor folyamatosan betöltödő nemkívánatos oldalaktól? Lásd a pirossal jelölt mező! Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Tele vagy bloatware, crapware, malware, adware és spyware, azaz nemkívánatos programok tömkelegével. A legegyszerűbb, ha újrarakod a géped. A másik megoldás, hogy frissíted win10-re és alaphelyzetbe rakod. Ha sok macerával akarod megcsinálni, akkor megkeresed a programok listáját és mindent uninstallálsz, egy vírusirtóval lepucolod a makacs dolgokat majd egy karbantartó szoftverrel megpróbálod levakarni a maradékot.


Persze ha továbbra is minden szart megnyitsz, letöltesz és telepítésnél elfogadsz, akkor igazából ennek az egész macerának nem lesz sok haszna, mert úgyis tele fogod tömni ugyanezekkel pár napon belül.

2016. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez bőven elég volt.

2016. ápr. 28. 17:48
 3/6 A kérdező kommentje:
A Spyhuntert ajánlom mindenki figyelmébe!!!! Mindent megtisztít. :)
2016. máj. 10. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem raktad újra.

Én adwcleanert + spyhuntert használok, ha ezek nem szedik le akkor van még 1-2 program amikkel neki szoktam esni. Újra rakni felesleges ha pár perc alatt megoldható.

2016. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az URL le van tiltva, mondja a valódi kódos Eset! Aki innen töltötte le a Spyhuntert, még több fertőzést beszedett.

[link]

2016. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz ezektől a vacakoktól szabadulni, ezt futtasd le (1000%, hogy nem vírusos).

[link]

2016. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!