Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltelepítettem a win7 prót,...

Feltelepítettem a win7 prót, de nem tudta telepíteni a net, wifi hardvert, driver miatt. Azeszközkezelőről, hogy tudom lementeni a jó drivereket? AIDA?

Figyelt kérdés

#WIN7 NET TELEPÍTÉS #ESZKÖZKEZELŐRŐL #A JÓ DRIVEREK LEMENTÉSE #A LEHETSÉGES #KÖVETKEZŐ TELEPÍTÉSHEZ
2018. okt. 20. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan akarsz te menteni. Milyen eszközkezelőről meg AIDA-ról??


Felmész az alaplapod gyártójának honlapjára és onnan telepíted a drivereket.

2018. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nézd meg az eszközkezelőben a wifi gyártóját típusát, töltsd be neki a windowsban a driverét, és utána már tudsz netre csatlakozni és az eszközkezelő automatikus driver frissítésével is megpróbálhatod, vagy a géped gyártójának a honlapjáról leszeded az összes W7 drivert.


vagy ha van kábeled, ideiglenesen rákötöd a gépet kábelen egy generic driverrel és az intel driver & support assistant programmal hagyod hogy megkeressen mindent, feltéve ha Intel géped van.

2018. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha minden működik, akkor ne frissítsd a BIOS-t. A BIOS-t többek között a legújabb hardverek miatt kell frissíteni, de ha a gépedben minden megy tökéletesen, akkor felesleges frissíteni a BIOS-t.
2018. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!