Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged belépni a...

Miért nem enged belépni a Badoo oldala? Igazolnom kell magam hirtelen a semmiből.

Figyelt kérdés
Kb másfél évig voltam fent rajta, nem annyira aktívan. Most hirtelen egyáltalán nem enged belépni az oldalra, azt kéri hogy igazoljam magam úgy, hogy kamerával csinálok egy azonnali képet, ahol utánzok egy mozgást, amit megadnak. Erre most tényleg szükség van? Nálatok is volt már ilyen, ha ezt nem csinálod meg, vissza se enged az oldal hirtelen? :D Ezt vajon miért? Nem hiszem hogy bárki jelentette volna a profilomat. Nem használtam fake képeket, a sajátjaimat pakoltam fel. Szóval nem is jelenthetne senki semmiért. És láttam már ezt, hogy lehet igazoló státuszt szerezni, de csak akkor, HA AKAROD. Most meg már be se enged az oldalra vele, ez komolyan mi? :D Valaki help?
2018. okt. 23. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Ez van nálam is és ugyanígy a Facebookkal is
2018. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos a badoo régen nem volt más mint egy szutyok oldal, teli kamu profillal, mint ahogy a FB is.

Ahhoz, hogy egy oldal minőséi legyen igen is igazoltatni kell az user-ket.

2018. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 win válasza:

Ugyanolyan szutyok mint régen csak most levesz pénzzzel rendesen.

engem most húzott le 3x os díjjal mint amit engedélyeztem. Egy piszkos orosz tolvaly oldal.

Ezért milliárdos alibaba és a 40.

2020. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 win válasza:
semmi adatot nem érdemes megadni. visszaélnek vele.
2020. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!