Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a jobb? a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb? a Badoo vagy a Tinder?

Figyelt kérdés
Én nekem tinderem van,egyik haverom viszont azt mondta a badoo jobb.
2018. okt. 7. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A való élet
2018. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is a valóságra szavazok
2018. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettő szar, hogy őszinte legyek. Mindkettőt nyomom, mivel élőben nem ismerkedhetek, kedves első és második válaszoló. Irigyellek titeket, no mindegy. Szóval igazából használd mindkettőt, kérdező! Aztán ennyi. De nekem ezeken se megy.
2018. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,de igazából még annyi lenne a kérdésem,hogy mi a különbség a kettő között?Badoo-n is szuperlájkokat küldünk?Ott is ez a jobbra,balra húzogatós játék megy?Ott is csak azzal tudsz beszélni akivel párba állsz?Ott is kilehet jelölni,hogy homo,bi vagy hetero vagy és,hogy mit keresel?
2018. okt. 7. 11:59
 5/10 Gakos99 válasza:
100%
Ha nem rendelsz kreditet,akkor egy nagy nulla maradsz..jah ės utána is..
2018. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyforma.

Badoon többet szavazhatsz egy nap és több match is jön össze. Kevésbé szép lányokból is több van, ami pozitív.

Viszont a lakhelytől közeli szűrést nem lehet beállítani, sok messze lakóval is egyezel, aminek nincs értelme. Gyakrabban van reklám és az értesítések is hazugságok.

Tinderen keveset szavazhatsz, viszont beállíthatsz km szűrést. Kevesebb match van és csupa szép lány, alig van elhízott is. Amikor először használtam mindenkit jobbra húztam, de utána senkivel nem matcheltetett, nyilván hátrasorolt az algoritmus. Most 90% körül húzok jobbra,jobb profilképpel, így se jobb az arány. Lehet, hogy megnézi az algoritmus az első 200-ból hányszor húztak jobbra és látja, hogy egyszer se akkor azt mondja ez nem kell senkinek és hátrasorol. Hiszen ha a jóképű pasikat dobja előre akkor abból nagyobb eséllyel van match, úgyhogy még a rendszer is ellenem van.

2018. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Őszintén??? Én szerintem is mind a kettő egy nagy lapát szar, ezeket tapasztalatbol mondom.

De ha választani kéne akkor inkább badoo, mert ott azért nem sokkal, de jobbak a lehetőségek.

A többit meg ezzel kapcsolatosan nem ecsetelem, hiszen már megtették az előttem válaszolók, de

azért elmondom a személyes véleményemet erről.


Ezeken igazából csak akkor van szerencséd ha jóval átlagon felüli srác vagy

(Adonisztest, "Giorgio Armanis ruha", kocsi, lóvé... hadd ne soroljam

ezeket, a másik véglet a szőkére festett ecsetfej, olyan vékony kb. mint a

kisujjam....) .

A mai nőknek a 90%a csak ezt nézi és keresi egy férfinál ami rohadtul elszomorít.

Mint a társkereső oldalon, mint a valóéletben.


Ha ilyen feltételekbe te nem tartozol bele és olyan átlagos srác vagy mint én,

akkor sokkal nehezebb helyzetben leszel, még akkor is ha ezekért többezreket fizetsz,

mert a nők vagy 100-200 pasi közt válogatnak(Ezt 1-2 lányismerősömtől tudom) akik ráírnak és beszivezik őt, mivel

nekik olyan szinten és széleskörben van túlkínálat,választék; hogy a nő röhögve megmondja az

áltagos srácnak hogy "Bocsi, te nem kellesz nekem". És még ez a jobbik eset.

Szóval igen, nehéz helyzet vannak a férfiak.


Ja azt tegyük hozzá hogy a nők rinyálnak hogy nem találnak értelmes férfit és csodálkoznak azon hogy olyanokat fognak

ki akiknek már az első dolguk az hogy a faszukról küldenek képet....


Na röviden, tömören ennyi.

2018. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az AnoTalk sokkal jobb mindkettőnél, kevésbé felszínes.
2018. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tinderen sokkal több "jónő" van, úgyhogy ha nem vagy egy alfa, a kutya nem fog matchelni veled. Badoon több az esély beszélgetni valakivel, ott is akadnak normális emberek, bár sok kamu oldal is van.
2019. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj igazából szar itt mindegyik ez attól függ milyen az illettő mert aki nem ad magára meg elvből nem az a tipikus "jóképű" gyerek ne várjon csodákat ilyen oldalakon. De a nők sem a sok perverz csávóktól. Aki jól néz ki, jó a beszéd képessége, humoros annál talán azt tudom mondani talál valakit de biztos hogy nem rövid időn belül az ilyen oldalakon. Én használtam mindkettőt kb ha 3 ha visszaírt illetve azt is hogy egy mondatot 1 óra múlva írt vissza, én egy átlagos lánynak tartom magam de tudom sok lánynak meg férfinak mi kell nekem csak az kellett volna hogy legalább egy értelmes beszélgető partnert találjak de az olyan oldalakon vicc kategória. Volt olyan is akiről azt hittem hogy normális erre 1 nap elteltével írja hogy ő 2 éve drílerkedett a haverjaival. Na hát köszönöm szépen, nekem ebből elegem lett.Nekem nincs szükségem sittesre, se drogosra, sem perverz idiótákra. Ezután hagytam a fenébe aztán lesz ami lesz. És érdekes módon megtaláltam a párom a való életben a munkahelyem által. Tehát ennyit erről.
2021. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!