Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2napja a facebook kérte h...

Cirmi1983 kérdése:

2napja a facebook kérte h csatoljak be egy profil fotót beazonosítas miatt, ezt meg is tettem, azóta se kép se hang, nem enged be. Utana néztem es kérhet ilyet defélek h ezzel törlődőtt mindenem, nem is latnak fent. Volt ilyen vkinek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hallottam már sok ilyenről, és aztán van akinek feloldják, van akinek örökre elveszik, egy vicc amit a facebook csinál, de hosszú távon rácsesznek, mert szépen mindenki ki fog ábrándulni belőle azt annyi. már most se kevesen vannak akik törölték magukat és viszlát facebook.
2018. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És esetleg arrol nem hallottal h tudok e ez ellen tenni valamit? Vagy keresztetvethetek ra?
2018. okt. 25. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Már most Facebook a csúcson van, de hamarosan ezek miatt a lejtőn lecsúszik, és majd Messenger marad talpon, de még az sem, már sokan elhagyták az oldalt, és felmentek a Twitterre..
2018. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg feltörték a fiókomat.

Pedig elég erős jelszó, van benne betű és 4 db szám.


Kép:

[link]



Szerintem ez a fecebook egy kalap sz....r.

Sokkal jobb volt a myVIP, MSN, iWiW.

Ezzel a fecebookkal mindig baj van, rég elhagytam volna, csak minden ismerősöm itt van fent.

2018. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dongaben ***** válasza:

Elég vicces dolog ez a Facebook-tól...:)

Én létre akartam hozni egy profilt, ehhez kértek képet, amit a telefonommal gyorsan meg is csináltam, és beküldtem. 2-3 nap múlva közölték, hogy elutasítottak... Biztos randa voltam nekik...:XD

2018. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szia, azóta történt valami? Nekem is ugyanez volt, de még semmi. Meddig tart ez a vizsgálat, tudja valaki?
2018. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ez nem ide tartozik, de nem tudom hova írjak, A Facebook megint Újított, a híreknél kapcsolatosa, az hogy a régebbi bejegyzéseket adja, de amikor beállítom a frissekre, akkor megint magától állítja a be népszerűségekre, azaz a régi hírekre, ugyan ez a csoportjaimnál is, hiába állítom be hogy új aktivitásra , a régire vált vissza, nem értem miért kell tönkre tenni mindent?
2018. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ezt már tegnap este óta csinálja..
2018. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dongaben ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy 3 nap múlva jött válasz.
2018. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ma reggelre visszaállt az egesz. Ujra be kellett logolni es azonnal ki is irta h a frissites lefutott es napra kesz minden. 2-3 nappal szamolni kelk ha ilyen van, de szerencsere nem szünteti meg a profilt
2018. okt. 26. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!