Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az új profilomnál miért nincs...

Az új profilomnál miért nincs behajtani tilos jelzés a kérdéseknél és a válaszoknál?

Figyelt kérdés
Pár órája csináltam itt egy új profilt, de nincs az a bizonyos jelzés a kérdéseknél, válaszoknál. Miért? Lesz majd valamikor? Ha igen, azt hogyan érhetem el?

2018. ápr. 25. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Most sem, és régen sem olvastad el az oldal szabályzatát vagy GYIK felületét? Úgy használtad az oldalt hogy kevés fogalmad van a működéséről, esetleg ki is tiltottak emiatt és azért van új profilodat? Csak mert le van írva benne magyarul hogy mi a helyzet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a második profilom, de a régi is megvan még.
2018. ápr. 25. 18:08
 3/11 A kérdező kommentje:
NINCS SZÜKSÉGEM TÖBB VÁLASZRA! MEGVAN A MEGOLDÁS! Köszönöm, 1-es.
2018. ápr. 25. 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tarthatsz fenn két profilt, ugye tudod?

Mondd le az egyiket.

2018. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, 4-es.
2018. ápr. 26. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hány profilod van, ha nem élsz vissza velük. Van akit napi szinten kitiltanak és mégis visszaregisztrál, és mégsem foglalkoznak vele. Az sem fog senkit zavarni ha van egy inaktív fiókod, mivel senki nem ellenőrzi vagy korlátozza azt, ha amúgy nem lett letiltva.
2018. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, 6-os. Köszönöm, hogy írtál nekem. Örülök, hogy te ilyen tájékozott vagy. Nagy kő esett le a szívemről! :D
2018. ápr. 26. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

De mine neked 2 profil? ezt csak én nem értem? az oldal amúgy is névtelen, nemde?

Ez már csak azért is csalás mert így 2 profillal tudod értékelni a válaszokat.

2018. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Sokkal többen, van hogy többen összefogva pontoznak le teljesen indokolatlanul válaszokat, nem attól lesz rosszabb valaki értékelése mert a kérdezőnek 2 profilja is van. Aki eltöltött pár egy kis időt az oldalon az úgyis tisztában van vele, hogy egy objektív válasz amit inkább pozitívan értékelnek az igaz lesz (nem az számít hogy 73%-ban hasznos vagy 100%-ban, mert mindkettő arra utal hogy hasznos lehet, csak az alacsonyabb értékelésből látszik hogy az valakinek nem tetszett). Ami pedig szubjektív azt úgysem lehet hasznosan értékelni, így tökmindegy hány profilból pontozzák le vagy fel. Olyan pedig elég ritkán van, hogy egy objektíven hasznos válasz szinte 0%-ra legyen lepontozva (ha igen, úgyis megvédi magát a válaszoló kommentben).
2018. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...amit szintén lepontoznak 0%-ra.

Van ilyen, és sokszor.

Aztán persze később felmegy 27%-ra, de akkor is...

2018. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!