Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyenge a wifi jel?

Gyenge a wifi jel?

Figyelt kérdés
2 napja, délelőtt a laptopon néztem youtubeot. Kicsit kikapcsoltam, mert dolgom volt, majd valamikor délután visszanyomtam, és azóta 2-es a wifi jel. Hiába van a másik szobában a router, meg talán 1 évig jó volt, egyik pillanatról a másikra elszállt. Mi történhetett? Win7-64bit

2018. okt. 30. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbaltad újraindítani a routert?
2018. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Egy órája kb, de semmi változás.
2018. okt. 30. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy a lapos wifi kábele tört meg a zsanér magasságában. Filléres csere után tökéletes lesz újra.
2018. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fogalmam sincs hogy mi az a wifi kábel, de hogy törhetett meg úgy, hogy se a laptop nem mozdult meg abban az időben, sem pedig a router?
2018. okt. 30. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A wifi antennaként funkcionáló vékony vezetékeket értem wifi kábel alatt egy laptop esetében. Ahogy a kijelző kábele is szokott. Az utolsó szál már akkor fárad el, amikor ott a vége. Egy darabig talán érintkezik is. Sokszor csak hol megy, hol nem. A te esetedben a wifi modulról leugrott kábel is lehet a ludas.
2018. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!