Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van akinek diginet 1000...

Llaci89 kérdése:

Van akinek diginet 1000 csomagja van, attól kéne segítség?

Figyelt kérdés
Jó a gèpen közvetlenül 700.900 MGb tud..., hogyan tudom növelni a wifin csatlakozó eszközök.telo.tablet.. sebessége is kicsit jobb legyen... a huawei router mellé egy fejlett gigabites rourert vegyek?!

2018. nov. 1. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek milyen díjcsomagja van pont nem számít. Ami számít, az a wifi szabvány. Olyan Router-t szerezz, ami támogatja a 802.11ac szabványt is, mivel ez a leggyorsabb wifi szabvány. Amit fontos megjegyeznem, hogy ezt a szabványt nem feltétlen támogatja minden eszköz. Az eszközeid gyártóinak weboldalain tájékozódhatsz azzal kapcsolatban, hogy a te eszközöd támogatja-e a 802.11ac szabványt. Vannak még 802.11b/g/n szabványok is, de ezeket jellemzően minden háztartásban megtalálható eszköz támogatja.

Mondjuk ha leírnád a Huawei router típusát, akkor meg tudnám mondani, hogy kell-e egyáltalán cserélned, vagy ez a legnagyobb sebesség, amit elérhetsz wifi-n (nem mintha ismerném a wifi max sebességét).

2018. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huawei hg8121h rd2
2018. nov. 2. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahh, telefonról rosszabb bárminek is utána nézni. Amugy ez a router jó, támogatja a 802.11ac szabványt is. Annyi, hogy ez a szabvány 5GHz-en működik, szóval kapcsold be az 5GHz-et a router-en, ha ki akarod használni wifi-n a netet amennyire lehet.
2018. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiába támogatja a router a 802.11ac szabványt, ha az eszközben amivel csatlakozik csak n-es szabványú kártya van semmivel sincs előbbre. Na meg az 5GHz-et sem mindegyik tudja kezelni.
2018. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló, én ezt már leírtam, csak nem akartam önmagamat ismételni a második válaszommal. Azt is említettem, hogy a kompatibilitás meglétéről a gyártók weboldalán tájékozódhat. Tehát, ha én tudni akarom, hogy pl. az S9-em támogatja-e a szabványt, akkor ellátogatok a gyártó weboldalára: [link] - itt is van a "Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat" bekezdésnél. Nem bonyolult.
2018. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként de, minden ac szabványt támogató eszköz képes 5GHz-es wifi-re csatlakozni, mivelhogy a szabvány maga ezt a frekvenciát használja.
2018. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban 5 telefonból 2, 4 laptopból 1 támogatja az ac-t...
2018. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!