Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Ezt az üzenetet el kellett...

"Ezt az üzenetet el kellett távolítani, mert a közösségi alapelveinkbe ütköző hivatkozást tartalmaz. " - ez azt jelenti, amire gondolok? A Facebook már itt tart?

Figyelt kérdés
Facebook-on régebben, mikor félre akartam rakni valamit, de pl. suliban voltam vagy csak át akartam küldeni telefonra, akkor csináltam olyat, hogy magamnak írtam üzenetet. Linkeket is küldtem, bármit, amit fontosnak véltem és át akartam rakni a telefonra gyorsan vagy félre akartam rakni későbbre. Igen ám, viszont az egyik elküldött tartalmamnál a címsorban látható üzenet fogadott. Kajak turkálnak az üzenetek között is? Nem is az, hogy turkálnak, hanem hogy így fel merik vállalni? Az internet miért is nem visszhangzik ettől? Hol van a felháborodott tömeg? Engem igazából nem lepett meg, mert tulajdonképpen olyan adatot még üzenetben sem adok tovább, csak nem is tudom igazán kifejezni milyennek tartom ezt.

2018. nov. 1. 23:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a törölt tartalom is valami YT-link lehetett, amit törölt a YT is, vagy bármi ilyesmi kaliberű anyag.
2018. nov. 1. 23:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a problémád?
2018. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha neked nem probléma, hogy a sokszor elég személyes hangvételű üzeneteidből (is) profitot csinálnak, hát jó. Nem lehetünk egyformák. Nyilván nem tudhatom, hogy te milyen típusú üzeneteket váltasz, de mindenesetre számomra egyáltalán nem biztató az, hogy ennyire végig vizsgálnak és figyelnek minden profilt.
2018. nov. 2. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miről beszélsz, de bármikor törölheted a regisztrációdat a Facebookról, ha nem fogadod el a szabályzatot.
2018. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része nem tudja, aki tudja, az meg nem használ FB-t vagy nem küld rajta semmi fontosat.
2018. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, a Faszbúk mindig is ott tartott, hogy jófejségből megengedi az usereknek, hogy használják az oldalát, de ettől még az az övé és azt csinál vele, amit akar.
2018. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!