Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e jelenleg Mo-on olyan...

Van-e jelenleg Mo-on olyan net szolgáltató amelyik akadályozza a torrent forgalmat vagy esetleg maguknak a torrent oldalaknak az elérését is?

Figyelt kérdés
Hamarosan költöznöm kell,aztán majd jó lenne nem pont kifogni ott egy olyan szolgáltatót amelyik ellehetetleníti vagy legalábbis jól megbonyolítaná számomra ezeket.

#Torrent #netszolgáltató #net szolgáltató
2018. nov. 3. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs, de ha a torrentkliensben beállítod a titkosított adatforgalmazást, elvileg a szolgáltató sem látja hogy mit forgalmazol, legfeljebb csak azt hogy TCP/UTP protokollt használsz http helyett, és valahogy száz gigákat forgalmazol rajta.


Magyarországon nem üldözött ilyen szinten a dolog, és nem is igazán lehet megmagyarázni szolgáltatói oldalról sem a ma már 1-2 gigabites lakossági csomagokat, vajon mire adják, ha nem torrentezésre. Mert nem arra hogy 2 gép meg 3 telefon kényelmesen osztozzon a neten, ahhoz kicsit sok.

2018. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Jó pár országban inkább köszönetet kéne mondanod, ha találnál ilyen oldalt. Mivel számos országban nem úgy működik a rendszer, mint itthon, hogy nincs következménye a torrentezésnek.

Németországban azonnal repül az 500 eurós büntetés egy zene után.... utána lehet sírdogálni! Egy jobb hónap után pár ezer eurós büntetés. Juhé! :D


A kérdésre visszatérve, szolgáltató csak akkor tilt bizonyos oldalakat, ha államilag van meghatározva.

Magától nem tilt semmit.

(Ilyen, pl.: Kína, Törökország, stb.)


Egy VPN-el, ami meg havi pár ezer Ft pedig újra biztonságossá teszi a dolgokat.

2018. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Te nagyon idióta vagy! Miért akadályozná ?
2018. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak: te meg tapló!Tudod,ha valaki nem jártas egy témában,az nem idióta,legfeljebb tudatlan.Ha tudtam volna a kérdésemre a választ akkor eleve fel sem tettem volna.A gyakori kérdések azért van.


Amúgy meg a válaszom: csak!Ill. mert azért olvastam itt pl. egy ilyet hogy "Rendeltetésszerű használat: a szolgáltatás átlagos fogyasztást feltételező felhasználás céljait (rendeltetésszerű használat) szolgálja, így folyamatos, nagy mennyiségű adat fájlcserélő, fájlmegosztó, vagy egyéb, esetlegesen jogsértő tartalmak továbbítását szolgáló, a rendelkezésre álló kapacitást lefoglaló, más előfizetők kiszolgálását veszélyeztető felhasználásra nem alkalmas. Amennyiben az előfizető a rendeltetésszerű felhasználástól eltérően, olyan módon használja a szolgáltatást, amely a szolgáltató hálózatát, más előfizető szerződésszerű kiszolgálását veszélyezteti, úgy a szolgáltató a felhasználástól függően jogosult a forgalom lassítására vagy a szolgáltatás korlátozására, súlyos szerződésszegés esetén a szerződés pedig felmondására." innen: [link]


Szóval mit tudom én,hogy valamelyiknek esetleg nem b*ssza-e a csőrét a warez,pontosabban még ennél is jobban.

2018. nov. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!