Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-n ismerősnek jelölést...

Facebook-n ismerősnek jelölést elutasította az illető, utána egy évvel később megújul a felkérés lehetősége?

Figyelt kérdés

Valakit ismerősnek jelöltem egy éve, de törölte a felkérést, most újra ismerősnek jelölhetem. Ilyenkor a facebook egy év után automatikusan feldobja a lehetőséget, vagy az is feloldhatta aki törölte az ismerősnek jelölést?


Köszönöm a válaszokat!


2018. nov. 4. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tiltja le az ismerősnek jelölés lehetőségét, ha elutasítja a felkérésed.


Mellesleg ha ő nem akarja, akkor meg minek jelölgeted?

2018. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudja valaki a választ a kérdésre?


Semmi közöd hozzá hogy miért jelöltem be, a kérdés a facebook müködésére vonatkozott, nem morális fejtegetésre.

2018. nov. 4. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálj meg civilizált módon beszélni, én nem sértegettelek.
2018. nov. 4. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Te meg akkor próbáld fejleszteni a fogalmazási készséged, mely jelenleg kb egyenlő a 0 val, és akkor nem foglak sértegetni...


Valamit valamiért

2018. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bejelölted, ő pedig elutasította. Igen kerek 1 év után újból bejelölheted ismerősnek.


De! Nem ő oldotta fel, mert ez nem olyan, hogy tiltólistára tesz téged és megsajnál és felold, hanem a facebook teszi vissza autómatikusan a jelölő ikont, hogy ismét be tudd jelölni.


Amikor ő a jelölést elutasítja, autómatikusan a facebook veszi le a jelölő ikont, hogy ne legyen elérhető neked, mert a facebook úgy veszi észre, hogy a címzett nem kér belőled és rá 1 év eltelése után a facebook állítja vissza a jelölő ikont, hogy elérhető legyen a te számodra is!


Ezt azért találta fel a facebook, hogy ne tudjanak feleslegesen zaklatni.

2021. máj. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!