Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gáz ha csinálok kamuprofilt...

Gáz ha csinálok kamuprofilt Facebookon?

Figyelt kérdés

2 hónapja egyszer már regisztráltam magam,de nekem nem jött be az oldal..Nem is akartam már akkor se ismerősöket gyűjtögetni,csak az oldalra voltam kiváncsi..(elég nekem az IWIW)..2 nap után töröltettem magam.Én hülye akkor saját névvel regeltem..

Most egy barátnőm akarja h.csatlakozzak, mert az neki valami játékokhoz/alkalmazásokhoz jó lenne,mert segíthetünk egymásnak pontokat gyűjteni,meg mit tudom én:s

Szóval neki is mondtam, h.mi lenne ha valami fantázianévvel regisztrálnék,és akkor a kecske is jóllakik..:D

Szerintetek??

Én magam,saját adatokkal nével,ismerősökkel stb..nem akarok Facebook-tag lenni..:O


2010. jún. 25. 13:53
 1/8 A kérdező kommentje:
meg persze olyan email-címmel regelnék,amire nem sajnálnám ha küldenek hülye reklámokat,meg hasonlókat...
2010. jún. 25. 13:54
 2/8 A kérdező kommentje:
*névvel
2010. jún. 25. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért kell nem gáz, de ha másokat szidatni stb. akkor gáz:)
2010. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*szivatni

most keltem fől xD

2010. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem akarok senkit szivatni:)

csak hogy fent is legyek meg ne is:d

mint a népmesében:D:D

2010. jún. 25. 13:59
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy igazából az előző regisztrációnál se adtam meg semmi konkrát adatomat,nevet is csak úgy,h.vezetéknév 1.betűje+keresztnév...

Mégis jött a sok hülye levél,meg a "ki akar az ismerősöd lenni" szöveg:d

Biztos email-cím alapján azonosítottak...:S

2010. jún. 25. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:
*konkrét
2010. jún. 25. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem akarsz Facebook tag lenni, és hogy miért olyan nagy dolog az igazi nevedet, adataidat megadni, vagy miért zavar, ha valaki ismerősnek jelöl. Erről szól az oldal. Mi károd származna, ha az igazi neved adnád meg? Szerintem semmi. Ez az egész nagyon gyerekes...
2010. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!