Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez a facebook...

Mit jelent ez a facebook értesítés?

Figyelt kérdés

"Van egy ismerősnek ajánlásod!"

Ezt írta tegnap este a facebook értesítésben. Ez után pedig egy név szerepel. Ha rámegyek bejön a profilja.

Ezt a facebook automatikusan küldi, vagy valamelyik közös ismerősünk küldte nekem? (Van 40) Van ilyen funkció facebookon??



2018. nov. 13. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Automatikus, megnézi a lehetséges közös ismerősöket, és időnként felajánl egyet értesítésben is.
2018. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fura, nem rémlik, hogy korábban kaptam volna ilyet.

Köszönöm szépen a választ!

2018. nov. 13. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Öhm, nem, az emberek tudnak neked ajánlásokat küldeni, ha rámész (legalábbis gépen) az "ismerősök keresése" fülre, akkor ki is írja, hogy ki ajánlotta, ha minden igaz.
2018. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak függvényében, hogy én senkivel nem tartom a kapcsolatot facebookon (nem vagyok aktív, nincs komment, like, megosztás, csevegés, posztolás), de hetente akár több ilyen értesítést is kapok, nekem nem hihető magyarázat az, hogy valaki direkt csinálja ezt.
2018. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!