Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube keresés?

Youtube keresés?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Az lenne a problémám, hogy akármikor elkezdem gépelni, hogy yout..(youtube) akkor egyből kijavítja valamilyen csatornának a címére. Tehát írok egy y-t és nem az ugrik be egyből, hogy youtube.com, hanem helyette


[link] (123456 csak példa)


elég zavaró és nem tudom, hogyan lehetne ezt kiszedni/kijavítani, mert egy számomra teljesen érdektelen és nem is követett csatornát dob be..

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2018. nov. 14. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a problémám, hogy megírhattad volna milyen böngészőt használsz.


Ha chrome-ot akkor kezdd el gépelni a címet majd amikor feldobja a variációkat, akkor a lefelé / felfelé nyíllal menj rá arra ami nem szükséges majd nyomd meg rajta a shift+del billentyűket. Így szépen egyessével ki tudod pusztítani a felesleges ajánlásokat.


(ez nem biztos, hogy működik: ctrl+h behozza az előzmények ablakot. Keress rá a "youtube" szóra, majd töröld ki ami nem tetszik. Ezután elméletileg nem kellene feldobnia javaslatként, de ez nem biztos)

2018. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te valami mágus lehetsz, mert én ugyan már próbáltam ezt a kombinációt, de nem müködött egyáltalán.. Igen, azt elfelejtettem, Chrome böngészőröl volna szó, de a probléma meg is szünt, nagyon szépen köszönöm! :D
2018. nov. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!