Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok visszakeresni egy...

Hogy tudok visszakeresni egy 2014-15-ös YOUTUBE előzményt a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Keresek pár fontos videót, az előzményekbe benne kell lenni, de hiába lapozok, használom a keresést, nem találom. Néztem a fiók tevékenységet is, de az sem jó semmire.

#YouTube #keresés #előzményt
2017. aug. 26. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kezelni ma már sehogy nem lehet. Én egy időben mindig visszatöröltem a felesleges előzményeket mert volt olyan gomb hogy az adott betöltött oldal videóit be lehetett egyszerre jelölni. Mióta ezt is kivették és már csak egyesével lehet eltávolítani őket, feladtam.


Viszont van egy keresőmező: Keresés a megtekintési előzményekben. Ha tudod a videó nevét akkor kiszűri. Ha nem, akkor marad a kézi keresés. Az is elképzelhető hogy a már törölt vagy blokkolt videókat eltávolítja a listából.

2017. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!