Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok androidon keresztül...

Nem tudok androidon keresztül bejelentkezni az instagram fiókjaimba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: van 3 profilom, az egyik egy vállalkozói (ami össze van kapcsolva az fb oldallal), van egy hobbifotós, meg van egy privát. Asztali gépről böngészőn keresztül be tudok jelentkezni mindháromba, telefonon a böngészőn keresztül szintén, viszont az Instagram hivatalos android alkalmazásán keresztül csak a vállalkozóira tudok belépni, a többibe meg nem, azt írja ki, hogy nem tudják teljesíteni a kérésemet a bejelentkezésnél.


Újraindítottam a telefont, a gyorsítótárat töröltem + minden mentett adatot az alkalmazásból, letöröltem, újratelepítettem, a probléma ugyanúgy fennáll.. Konkrétan az alkalmazást csak a vállalkozóihoz tudom használni... Hogyan tudom orvosolni ezt a problémát?



2018. dec. 1. 16:46
 1/1 Patrooney válasza:

Üdv.

Ez a probléma azóta már megoldódott? Ha igen, hogyan?

2019. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!