Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem enged bejelentkezni...

Mért nem enged bejelentkezni a YouTube fiókom?

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet kapom: EZ A MŰVELET NEM ENGEDÉLYEZETT.


Hozzáteszem Németorszagban vagyok. Függhet az itteni adatszolgáltatási törvényektől?



2018. nov. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem töltöttél fel olyan videókat ami jogsértőek? mert 3 figyelmeztetés után törlik...
2018. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább leirtad volna honnan (böngésző, okostelo, YT alkalmazás) és mivel (okostelo, laptop) akarsz bejelentkezni. Beléphetsz Google Fiokodból is, mert ha van YouTube csatornád, akkor van Google Fiokod is:

[link]

[link]

2018. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem töltöttem fel semmit csak néha kommentelek és kedvencnek jelölök videókat. Egy pár alkalommal egyklikkes teljes filmet akartam megnezni ami nem sikerült mert azt írta hogy az adott országban ami jelenleg német nem lehetséges mert a century fox konsance Universal tulajdona.

Alkalmazaskent használom.

Gmail play áruház egyéb minden működik csak a YouTube fiók zárt minden fele figyelmeztetés nélkül.

2018. nov. 24. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Most akkor van regizett YouTube fiokod vagy sem? Ha van, ird már le hogyan akarsz bejelentkezni, okosról vagy laptopról? Mert mindegy melyik országból akarsz, annak elő kell jönni és engedélyeznie kell a bejelentkezésedet.

Okoson YouTube applikációval vagy webes uton akarsz belépni? Legalább érthetően tedd fel a kérdést, mert különben senki se válaszol-

2018. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!