Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC, Telekom? Tartozás?

UPC, Telekom? Tartozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi kérdésem lenne, hogy a kettő közül ki melyiket ajánlaná? Melyik a jobb?

Illetve még az, hogyha valakinek van tartozása a UPC-nél, és annak a valakinek a gyereke rendel a saját nevére szolgáltatást, pl. 500MB gyors net 5 ezer forintért, akkor azt bekötik? Telekomnál 150mb gyorsaságú net van 3 ezer forintért, ugyanennyiért a upc-nél 300mb-ért van.



2018. dec. 2. 11:52
 1/5 A kérdező kommentje:
300mb* gyors van 3 ezerért. A tartozás már évek óta él sajnos, szóval nem tudom... viszont interneten megadom a címet, és kiadja hogy milyen szolgáltatást tudnának nyújtani a címünkön. Szóval nem értem. Ötletek?
2018. dec. 2. 11:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog független egymástól. A szolgáltatáskereső nem vesz figyelembe semmilyen személyes érintettséget, egyszerűen csak listázza hogy lakcím szerint hol mit tudnak adni. Nem ellenőriz semmit és nem szabja testre hogy a te helyzetedhez képest mit ajánl (hiszen nem is tud róla).

Az majd csak a szerződéskötéskor (ha van ilyen) derül ki, hogy valaki a személyes érintettsége (pl. tartozás) miatt nem vehet igénybe szolgáltatást.

2018. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Akkor valószínűleg én nem köthetnék szerződést velük, így 3-4 év elteltével sem, tekintve hogy az anyámnak tartozása van, és ugyanott lakunk még, ahol annó volt bekötve, és a tartozás miatt kikötötték. Ugye?
2018. dec. 2. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A jim nem annyira fontos, inkabb hogy ki nevere lesz aszerzodes. Szoval egy probat mindekepp meger.

A szolgaltatorol meg kerdezd a szomszedaidat.

En holnap reggelig tudnam szidni a Telekomot, mas meg az Upc-t. Nem egyforma mindenutt.

2018. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cim*
2018. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!