Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik napról a másikra csak rar formátumba tudok filmet letölteni? Eddig rendesen tudtam! És van amit így sem tudok a winrar-ral kicsomagolni!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan?
2010. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán hibaüzenetet kapsz kicsomagolásnál?
2010. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden fimletöltő oldalon rarban jelenik meg,és igen hibaüzenetet kapok,hoogy hibás kód vagy hiányos letöltés...valami ilyesmi!!
2010. jún. 27. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

És eddig nem rar-ban voltak?

Amúgy minden fájlt le kell tölteni, ami egy részhez tartozik pl. film.part1 film.part2... Ahhoz, hogy ki tudd bontani, de lehet, hogy van hozzá kód is, amit be kell írni.

2010. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ez az,hogy hiába töltöm le a part 1-2-3at,akkor sem tudja kicsomagolni, és a kódot sem fogadja el!Nem tudom eddig milyen formátumba töltöttem a filmeket,mert nem foglalkoztam vele.egyik napról a másikra minden filmletöltő oldal rar-ban jelenitette meg a filmeket!én konkrétan a harlemi történet címü filmet szeretném letölteni!!!!!!!!
2010. jún. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!