Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A hardveraprón mennyire van...

A hardveraprón mennyire van védelem alatt a vásárló?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy processzort ami garancia nélküli 50.000 ft-ért.

A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban ha utánvéttel idehozatom és kifizetem, kipróbálom és szar ,akkor mi véd engem hogy 50.000 forintot kiadtam egy selejtes termére miközben akitől vettem azt mondja jó?

Valami jogi védelem van ha ekkora összeget fizet az ember?



2018. dec. 4. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. ilyeneket nem szabad utánvéttel, vagy max úgy ha az eladó vállal rá próbagarit.
2018. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval ha 1 hét próba garit kapok tőle ,akkor lehet rá hivatkozni?

És mindegy az ha elektronikus formátumba ad garit?

2018. dec. 4. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hardverapró nem tud megvédeni semmi köze hozzá. Az hogy valaki ad garit az annyi hogy szóban azt mondta, de ha rossz a termék akkor se tudod érvényesíteni csak ha kedves az illető.


De ha valaki úgy árul valamit hogy "nincs gari" meg "nem biztos hogy működik" akkor 90% hogy rossz. Főleg ha nincs sok pozitív értékelése. Tele van az oldal értékelés nélküli csalókkal.

2018. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!