Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki pár szót tudna ejteni...

Valaki pár szót tudna ejteni az uTorrent Webről?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, és nagyon bejön nekem, mint a legpuritánabb dolgok kedvelőjének. A beállításai nagyon szerények, minden a legegyszerűbben kialakítva, egyszerű klienssel, egyszerű megnyitással. A kérdés pont ezért született.


Valóban ilyen jó cucc, vagy van hátulütője? Nem piszkál bele semmibe? Nem lehet állítani portot, trackerekkel varázsolni, aprólékos beállításokat használni? A Chrome-ba nem piszkál bele? A címsorban látom, hogy valami IP-cím van, és amikor a feladatkezelőben bezárom a klienst, nem jön be az oldal újratöltéskor. Szóval ez nem a Chrome-ba települ és onnan eszik, hanem egy címen éri el az asztali klienst és abból eszik? Nem is tárol semmit a gépen a kliensen kívül? Ezt csak amiatt kérdezem, hogy ha valaki nehéziparban űzi a torrentezést, akkor annak ez felejtős? Szóval érdekel, hogy "túl szép, hogy igaz legyen", vagy az emberiség tényleg eljutott oda, hogy előállítson egy olyan "buta" klienst, ami az olyan mezei felhasználóknak való, mint én?



2018. dec. 5. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
2018. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném lecserélni az uTorrent Webet, csak érdekelt pár info.
2018. dec. 5. 23:47
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
69%

uTorrent -ből a 2.2.1 volt az utólsó használható verzió. A többi csak egy adware halmaz semmi más. Amúgy Magyarország legnagyobb zárt torrent oldala kifejezetten nem ajánlja már, mert biztonsági rést találtak benne.


Egyébként nem értelek, megy egyik sem egy rakéta siló bonyolultságú. Feltelepíted és működik. Max beállítod, hogy melyik meghajtó, melyik mappájába szeretnéd hogy töltse a fájlokat és ennyi. Még kimenő portot is beállítja neked mind UPnP -n, ha az engedélyezve van a routereden.

Amit az első ajánl, az egy kifejezetten jó torrent kliens.

2018. dec. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam róla, hogy az mostanában nagyon bevált, jó kliens. Csak most kíváncsiságból kipróbáltam ezt a Webes cuccot, és nagyon megtetszett, de komolyan, viszont ilyenkor meg gyanakodni szoktam, és gondoltam, rákérdezek.


Köszönöm a válaszokat.

2018. dec. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!