Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szereztetek nCore fiókot?...

Hogy szereztetek nCore fiókot? (Kiegészítés lent)

Figyelt kérdés

Manapság sok mindent szeretnék kipróbálni ezek között pár program is van, viszont ezek között sok fizetős és nem akarom úgy megvenni hogy lehet nem is lesz hasznomra. Valaki tud mondani valami opciót , hogy honnan szerezzek, a barátokat végigkérdeztem, de ők nem tudnak segíteni.

Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2018. dec. 8. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Közel lehetetlen, mert 5000 pont a meghívó, vagy ha fizetnek érte akkor 3000 pont. Napi 3 pontot kapsz jó esetben (1 a belépésért, 1 pont 100 mega feltöltése után, 1 pont 1 giga letöltése után). Ez 5000/3 képlet alapján 1666 napig tart, azaz 4,5 évig hogy valaki jogosult legyen meghívót igényelni. Ehhez még három feltételt kell teljesíteni: 1 év tagság, 1 tera feltöltés, és top 50 ezer legaktívabb tag között kell lenni, a 700 ezer tag között.


Másrészt pedig a zárt tracker sem véd attól hogy vírust vagy más kártevőt terjesszenek egy programmal, így tört szoftverek használata mindig veszélyes terület.

2018. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Engem egy ismerős hívott meg, mert volt 1000 pontja (akkor még annyiba került). Másképp nekem sem lenne fiókom, mivel venni nem lehet (teljesen jogosan), és igen drága dolog, még akkor is, ha fizetős tag vagy. Ráadásul csak úgy nem küld senki meghívót, mert onnantól kezdve az illető felelősséggel tartozik a meghívottért.


Annyit tudsz tenni, hogy vársz, vagy más oldalakról szerzed be a programokat.

2018. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
68%
Én tudok küldeni, de épp az a gond hogy a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottért. Ha valaki kér akivel legalább havonta találkozok, és ismerem annak adok. De egy idegennek hogy? :D Egyébként én másikat szerezni is tudnék akár, mert kb összes ismerősömnek van. De akkor se akarok kockáztatni a semmiért.
2018. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is tudnék meghívni, mert most mindenki kapott Karácsonyi ajándékként vagy mifene a múlt hetekben, de én is épp ezen gondolkoztam, mint a 3. hozzászóló, hogy mi a garancia, hogy em kerülök bajba az általam se ismert meghívottam után majd?

Ugyanakkor hozzáteszem, hogy pár éve én is hasonló módon jutottam be...

Annyi különbséggel, hogy valaki azt hirdette, szívesen meghívna bárkit, aki jelentkezik.

Hittem is, meg nem is, de azért próbaképp írtam neki, tök ismeretlenül...

Végülis állta szavát, tényleg küldött meghívót, s már évek óta benn vagyok.

Szóval ha ebből indulok ki, én is tehetnék valami hasonlót, meghívóm is van...

Még gondolkozom rajta.

2018. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Szerintem esetleg olyat érdemes meghívni aki legalább meg tudja mutatni hogy xy kicsi torrentoldalon rendes aránya van. Vagy van seed szervere, vagy valami. Nekem pl mindig van olcsó seed szerverem, és bőven elég ncore-ra. Mellette prémium is vagyok.
2018. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gábor_79 ***** válasza:
76%
Egyébként az a felelősségvállalás a legkirívóbb esetekre vonatkozik csak. Meg is említi az "aránycsalás"-t. Ahhoz szándékosság kell, véletlen nem történik csak arra hivatott programmal. 1-2 , de még 3 figyelmeztetés (warn) és törlés után sem veszik elő a meghívó személyt. Hívtam már meg én is innen vadidegent. Annyira fontos volt neki, hogy töröltette magát inaktivitás miatt.
2018. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát sokat tanultam belőle!
2018. dec. 9. 00:23
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

6.nak tökéletesen igaza van. Mindenki más csak vinnyog hogy “jaj a meghívó felelősséggel tartozik”

A szülő is felelősségel tartozik a gyerekért most akkor jobb ha egyáltalán nem próbálunk gyereket nevelni? Hisz mi a garancia hogy nem követ el hülyeségeket?

Aki annyira akar talál módot pár napja is NULLA pontért lehetett meghívót küldeni de persze ezt senki se nézi.

De aztán felugrott szépen 3000 pontra mert ok is rájöttek hogy az 5000 elég drasztikus volt előtte.

Én is hívtam már meg idegent itt és engem is hívtak meg... 3 aktív fiokom van amiből egyet használok másik kettőt legalább 4-5 ember használja akikkel megosztottam és EGYIKKEL SE TALÁLKOZTAM MÉG SOHA.

2018. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én haveromtól kértem egy meghívót, adtam érte 2k-t neki hagy örüljön :D 3k pont az mégis csak 3k pont.
2018. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

#4 vagyok.

A többi kommentre nem kívánok reagálni.

Viszont már 2 privát levelet is kaptam, így bemásolom ide is amit nekik írtam:


"Sajnos el kell, hogy szomorítsalak.

Épp a napokban akartam felhasználni a "kapott meghívót", de akkor derült ki, hogy csak egy feltételhez kötött jogosultságot kaptam a meghívásra, és a feltétele az, hogy prémium tag kell legyek.

Ahhoz viszont elő kéne fizetni az oldalon. Azt viszont nem szándékozok egyáltalán.

Úgyhogy hiába kaptam jogot a meghívásra, valójában nem tudok élni vele.

Ja, és ha esetleg most az jutna eszedbe, hogy majd te kifizeted a prémium tagságot helyettem, az olyan lenne, mintha pénzért árulnék meghívót, tehát ez sem járható út, sajnálom.

Sorry."

2018. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!