Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on honnan lehetett...

NCore-on honnan lehetett tudni hogy karácsonykor 0 pontba kerül egy meghívó?

Figyelt kérdés

Egy emberrel beszéltem akitalán tudott volna meghívót küldeni de lemaradtunk hogy lehet az ilyet észrevenni, mert így minimum pár évet kell újra várjak.

Válaszok előre is köszönöm!



2018. dec. 9. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Főoldali hírben ezeket bejelentik, onnan fogja tudni mindenki. Az nem törvényszerű hogy minden karácsonykor van ilyen akció, hiszen most volt a napokban az utolsó, és az is ritka esemény.
2018. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg nem árt belépni az oldalra karácsonykor....
2018. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én voltam az aki majdnem küldött neked, de azóta is használod a fiókot amit adtam úgy nézem.

Amúgy néztem a főoldalt, a híreket és valahogy semmi olyan nem volt kiírva hogy a meghívó ingyen lenne.

Csak az volt ott hogy premium akció ami minden nap szinte ott van...

2018. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most megnéztem és a legfrissebb hír is 4 hete volt a spooky event... Arról egy betű sincs hogy 0 pont lenne a meghívó.

Így aki éppen észrevette annak mázlija volt mert nem verték nagy dobra.

2018. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

1) Black friday-kor volt 0 pont a meghívó egy napig, szóval a kérdező azt se tudja mit beszél

2) pár éve valamikor valóban osztottak egy ingyen meghívót a usereknek

3) 700k-s felhasználói bázisnál szerintem a kutya nem fog könyörögni még kis pistikének, hogy ugyan legyen már aktív és lépjen be minden nap :) Aki lemarad, kimarad, ennyire egyszerű. Napi 5 percet venne igénybe kb., hogy az ember bekapcsolja a gépét, belépjen az oldalra és megnézze van-e új hír. De még ünnepekkor is elég lenne, mindig szokott valami akció lenni olyankor.

2018. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!