Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lesz pénzünk karácsonykor,...

Nem lesz pénzünk karácsonykor, mit adjak karácsonyra a családomnak?

Figyelt kérdés
Az idei karácsony sajnos nagyon szűkös lesz, örülünk, ha enni tudunk. Az ajándékozást még sem szeretném elhagyni. Kérlek írjatok ötleteket, kézzel készíthető ajándék ötleteket, minden életkorra, mert gyerekek is vannak. Nagyon köszönöm!!!
2017. nov. 15. 07:11
 1/8 anonim válasza:
23%
A Karácsonynak a szeretetről kellene szólnia, nem pedig arról, hogy minél drágább ajándékokat vegyünk egymásnak. A Karácsony a szeretet ünnepe, legyen elég, hogy szeretitek egymást és szeressétek egymást ne csak Karácsonykor, hanem az év minden napján.
2017. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
És a kisgyereknek megmondod hogy ja a jézuska nem hozott semmit csak szeretetet...igaz kedves első? Kérdezö nem tudom mennyire vagy ügyes de gyertyát tudsz önteni pl,személyes diszekkel,kütyükkel.gyerekeknek plüss állatkát vatni,legyen akár egy virág vagy egy napocska,azok nem nehezek
2017. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár bábot is varrhatsz nekik, egyik munkatársam olyan ajándékot hozott be meglepödtem.tenyérnyi farönk volt olyan 1cm vastagságura elvágva,arra tett vattát,egy fenyőtobozt (fenyőfának) és vanília rudakat egymásra mintha kivágott fák lennének.arra is tett vattát,és lefújta hóspray-el,csudaszép volt és mesés az illata.én nagyon örültem neki.
2017. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16%
Meg lehet értetni a kis gyerekekkel is, hogy a szeretet fontosabb, mint az ajándék, csak sajnos a mai világban az emberek számára a Karácsony nem a szeretet, hanem a drága ajándékok megvásárlásának az ünnepe.
2017. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt nézted már:


[link]

2017. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néztem 5-ös, de sajnos az emberek saját tapasztalatát, vagy személyes ötletét nem adja ki :)
2017. nov. 15. 08:37
 7/8 anonim ***** válasza:

most nagy divat a manó készítés

[link]

vagy a papírból fonás

2017. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
remélem már nem késő a válasz. Ajánlom nézz szét Pinterest-en, minden korosztályra találsz megfelelő, kézzel készíthető ajándékot..
2017. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!