Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Túl lassú a netem hozzá?

Beni1990 kérdése:

Túl lassú a netem hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy UPC mobil előfizetésem, megszoktam osztani a netet és úgy netezek egy asztali számítógépen, leszeretnék tölteni egy nagyobb terjedelmű játékot (MK X,legális digitális kóddal, vásároltam) de nagyon lassan tölt, konkrétan 100 kb/s-mmal 6 nap alatt töltené le, a speed teszt azt írja letöltéshez hogy 1.21 Mbit/s. Egy usb-s adapterről fogom a megosztott net jelét. ( NetGear WN111 v2 ) a kérdésem az hogy azt az 1.21 Mbit/s-mot hogy tudnám előcsalogatni ? van esetleg valami program ami automatikusan bekalibrál egy jó beállítást hozzá ? mit tegyek ?

2018. dec. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

1,21 mbps = 154 kBps, ebből te százzal töltöttél, ami a mért sebesség ~65%-a. Nem tűnik problémának, egyszerűen ilyen lassú. Vond vissza a megosztást vagy kapcsold ki a többi eszközt, hogy mindent csak az az eszköz kapjon (PC), amire a játék megy, és hagyd éjszakára tölteni.


Ha nem érte a bit/Byte különbséget: 8-szoros szorzó van köztük, mert 8 bit = 1 Bájt. Így ha te 1,21 MBps-mal akarsz tölteni, akkor azt a speedtest 1,21x8=9,68 mbps-nak mérné.

2018. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, más választásom nincs, éjszakai töltés lesz.
2018. dec. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!