Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj letiltás után?

Mi lehet a baj letiltás után?

Figyelt kérdés
Facebook és Messenger tiltás után feloldottam az illetőt. Ő ugye ez idő alatt nem tudott rólam semmit (se tiltani). Most nem látom az adatlapját és írni sem tudok neki,csak a képét és a beszélgetéseinket látom. Van valami átfutási idő, amíg frissül a rendszer vagy valamit elszúrtam?

2018. dec. 17. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Átfutási idő nincsen
2018. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te tiltottad őt, ő is le tud abban az állapotában tiltani téged. Valószínűleg ez történt.
2018. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De hogy-hogy? A lehetőség ott van az igaz, de ha én le akarok tiltani olyan illetőt,aki már ezt korábban megtette velem, hibát hoz ki.
2018. dec. 21. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Webes fb felületen tuti, hogy lehet. A letiltás menüponton belül beírod a nevet és simán tilthatod.
2018. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ha már nem ismer az illető,akkor nem tudja beírni a nevemet,mert ugye nem létezem.
2018. dec. 21. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem ismerős, akkor is le lehet tiltani az illetőt, legalábbis Facebook-on (és erről úgy gondolom hogy a messenger-re is vonatkozik)
2018. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint az, ha Facebook-on tiltásra kerül a partner, szerintem a Messenger-re is vonatkozik, a kommunikáció blokkolásra kerül.
2018. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem pont szó szerint értettem :-)

Ismerősöm volt, letiltottam külön facen és külön messengeren is. Ez ugye a tiltásnál is megjelenik külön-külön,hogy kinek mit tiltottam le. Szóval az illető a keresőben sem láthatott már,mert nem létezem számára a facebookon sem messengeren. Feloldottam mindent pár hónap elteltével, de semmi változás. Ezt még nem tapasztaltam, de megkértem valakit,hogy tegyen így velem is és opcióm sem volt a letiltásra azzal szemben,aki engem tiltott és ugye a profilját sem láttam. Esetleg még az zavarhat be,hogy korábban egyszer letiltottam. Emiatt tippeltem az átfutási időre, illetve azért is,mert ha 48 óra kell az ismétlő tiltásra,akkor erre is lehet valami hasonló.

2018. dec. 21. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy törölte a profilját? vagy ha pl. valaki ismerőst megkérnél, hogy keressen rá hogy ő látja -e, lehet kiderülne, mi a helyzet.
2018. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Él a profil. Más által kereshető. Illetve én annyit látok,hogy cseréli a profilképét.
2018. dec. 21. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!