Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem mukodik a laptopomon...

Miert nem mukodik a laptopomon a wifi?

Figyelt kérdés
Eleg erdekes dologgal talalkoztam. Van egy Sony vaio laptopom, ujraraktam rajta a windowsot itthon. Windows 7et, minden drivert felraktam, amikor kerte a wifi kodot beirtam es ment is az internet. Elvittem valahova ahol vagyok amikor kell jarjak egyetemre es ott rakapcsolodtam az ottani wifire, irtja, hogy connected es utana egy felkialtojellel jelezte, hogy no internet access valamint valami olyasmit, hogy limited access es nem megy a wifi. Na mostmar a csavar az egeszben, hogy a telefonomrol ugyan az a wifi megy es a masik csavar, hogy ha csinalok hotspotot a telefonomrol arra racsatlakozik es onnan is megy az internet a laptopba. Segitsetek legyszi

#Sony Vaio #laptop #wifi #limited access
2018. dec. 18. 11:06
 1/1 A kérdező kommentje:
Valakii?
2018. dec. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!