Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak akkor van internet...

Miért csak akkor van internet a laptopomon ha töltőn van? (többi lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vásárolt laptopom a napokban azt kezdte el játszani,hogy csak akkor van net ha töltőn hagyom. Először csak akkor csinálta ha alvó módból hoztam vissza,viszont újonnan van hogy bekapcsolom és semmi. Jelzi hogy kapcsolódva van a wifinkhez vagy ha a netkábel van bedugva akkor is "van" net,de amúgy addig nincs amíg be nem dugom a töltőt és akkor is néha csak újraindítás után kapcsolódik rendesen.

Rágugliztam mikor először csinálta és akkor szépen beállítottam,hogy alvó módnál se kapcsolja ki a wifit a gépem,de most már sajnos itt tartunk.

A Chrome azt írja ki,hogy valamit a proxy beállításoknál állítsak át,csak hogy nekem nem engedi,mert ott a helyi hálózat (LAN) beállításoknál ezt írja és nem enged oda belépni "A helyi hálózat beállításai nem vonatkoznak a telefonos kapcsolatokra.A telefonos kapcsolatok beállításaihoz kattintson fent a Beállítások gombra"...Ha én erre rákattintok kiadja,hogy van internet elérés.... Szóval légyszi ha valaki tud segíteni nekem ebben akkor ne tartsa magába azt,hogy hogyan kell és írja le érthetően,mert nem vagyok egy gép zseni! Előre is köszönöm!



2018. márc. 19. 16:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!