Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 7 alatt a Firefox gyakran...

Win 7 alatt a Firefox gyakran nekiáll gondolkozni, és egy karika megy körbe sokáig. Aztán megunja, és lefagy, újra kell indítani. Kikapcsolatam az adatok küldését, és alig van kiegészítő fent. Lehet valamelyik win7 frissítés a ludas, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat mellőzzétek légyszi,hogy használj Chrome-ot,van az is,de engem most a Firefox érdekel.
2018. dec. 23. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj egy régebbi változatot a Firefoxból mert szegény W7 már lassan nem támogatott :D Annak érdekében hogy menjen a mai Flash Player meg az ABP akkor tegyél egy Opera 20 böngészőt harmad annyit eszik mint firefox és evvel a géped teljesítményén is javíthatsz. De ha mindenféleképp Fox kell akkor régebbi verzió pl: a legelső 2017 vagy a legelső 2016 kiadások. Origó szoftverbázison fent van :D
2018. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,hogy megfogott a számomra tetszetős kezelőfelülettel a Firefox.De ha gyakrabban csinál ilyet,és rendszeres lesz,akkor alighanem kénytelen leszek másik böngésző után nézni.Megnézem a Safarit is,kipróbálom az Operát is,aztán majd meglátjuk.Végül is meg lehet szokni mindent,úgy tapasztaltam :)
2018. dec. 24. 13:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsodat.Töröltem a firefoxot,és már Operát használok.A Firefox állandóan összeomlott,használhatatlan lett már.Bár arra is gondoltam,hogy régi a gépem,mert több mint 4 és fél éves,Intel Pentium CPU 2.3 Ghz kétmagos,4 gb ram,lehet már gyenge.Viszont ajándékba kaptam,úgyhogy amíg nem romlik el használni fogom.Már volt olyan,hogy kiírta,hogy kevés a memória,a Shadow of the Tomb Raidernél is.
2018. dec. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!