Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook marketplace-re...

Facebook marketplace-re feltöltött termékkel probléma van-de mi a hiba konkrétan? Mert a hibaüzenetből semmi se derül ki?

Figyelt kérdés

Feltöltök egy terméket a facebook marketplace-re leírás ár fotó minden oké-és jön a piros hibaüzenet.


Your Item Isn't Approved

It looks like you're trying to sell an item that doesn't meet our policies. Common items we don't allow people to sell include animals, guns or illegal products. If you've read our policies and think your item should be approved, fill out this form.



Oké na de MI A HIBA konkrétan?

Mert én a világon semmi hibát nem találok.


2018. dec. 24. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda van írva...
2018. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem látom!!!


"animals, guns or illegal products"



Az eladó termék egy KÖNYV lenne!!

Se nem állat se nem fegyver se nem kábszer. akkor vajon mi a búbánat a gond vele?


Ja hogy a borítóján egy horogkereszt van? Hát az NSDAP-ről szóló könyv borítóján mégis mi más legyen?

2018. dec. 24. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzenek oda, csak tudod te azt... A teendők is oda vannak írva.
2018. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

" A teendők is oda vannak írva.

"



???? LOL Hát ha egyszer a kömnyv borítója olyan amilyen akkor?? Akkor mi a bánatot csináljak?


Röhej!!


Egy másik termékemet meg azért utasították vissza mert egy tank MAKETTET hirdettem -és ugye mi más lenne a 10 centis tank makett mint "illegal gun" ugye....


hát ott az ágyúja!!! van vagy 2 cm hosszú...


Anyám...

2018. dec. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!