Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet törölni a biztons...

Hogyan lehet törölni a biztonsági mentésként Google-be mentett névjegyeket?

Figyelt kérdés
Nem a Címtárra gondolok, hanem a Biztonsági mentésre, ami a telefon névjegyeiről készül. Sehol, egyszerűen sehol nem találtam arra lehetőséget, hogy töröljem, ellenben visszaállítani vissza tudtam, illetve baromi idegesítő az is, hogy alapértelmezetten be van ez kapcsolva... Újabban elég sokszor kellett ingáznom a készülékek között és minden egyes alkalommal rászinkronizált -.- Szeretném törölni a névjegyekről már elkészült biztonsági mentést, megköszönném, ha valaki elmondaná, hogyan tehetem ezt meg.

2018. dec. 26. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
belépsz a google driveodba és ott lesz az az opció, hogy biztonsági mentések. Ott ki tudod választani, tudod törölni is. De a telefon megkérdezi tőled az első bekapcsoláskor, hogy vissza szeretnéd e állítani egy másik eszköz mentéséből az adatokat, vagy beállítod új készülékként. Utóbbi opciónál nem nyúl a mentéshez
2019. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ott nincs, legalábbis nem jeleníti meg, viszont a Beállítások--->Google--->Névjegyek visszaállítása menüpontnál ott van egy biztonsági másolat, amit december 13.-án készített el és 26 névjegyet tartalmaz. És épp ez a baromi idegesítő, hogy én egyáltalán nem akartam biztonsági mentést a névjegyekről, a telefon mindezek ellenére önkényesen elkészítette, mivel ez az alapbeállítás. Most már nem ingázok az eszközök között Google fiókkal szerencsére, de attól még szeretném ezt törölni. Más ötlet, hogy hol érhetem el a névjegyekről készült biztonsági mentést?
2019. jan. 17. 15:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként sose szinkronizálok vissza új eszközre váltásnál semmit, általában helyileg mentek le mindent és állítok vissza. Nem szeretem feltölteni a "felhőbe" az adataim.
2019. jan. 17. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne telefonon keresd

[link]

2019. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt sincs, néztem már gépen is, telefonon is.
2019. jan. 17. 16:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem a telefon Névjegyek appjában is úgy, hogy megejenítendő névjegyeknek a Google fiókomhoz tartozó névjegyeket állítottam be, de semmit nem jelenít meg. Hogy lehet az, hogy van névjegyekről biztonsági mentésem a Google szerverein, mégse tudom megnézni semmilyen platformon sem, hogy ezek pontosan mely névjegyek, illetve törölni sem tudom őket? -.-
2019. jan. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!