Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay alkalmazást használ...

Ebay alkalmazást használ valaki? Van benne ilyen funkció?

Figyelt kérdés

Én még nem telepítettem, szeretek gépről ebayezni, nagy monitoron sok mindent látni.

Főként aukciókat figyelek, de közben egyéb dolgokat csinálok, és kimegy a fejemből, így lemaradok dolgokról, hiába tettem watch list-re.

A telefonom sincs túl sok hely.

De ha az appnak lenne olyan funkciója, hogy értesít az aukció lejárta előtt pár perccel, akkor feltenném.

Volt már többször, hogy éjszaka járt le egy aukció, tettem ébresztőt telefonon, és telóról licitáltam.

Hasonló módon jó lenne, ha csipogna a kért időben, és nem kéne külön kézi ébresztéseket beállítani.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.



2018. dec. 31. 18:10
 1/3 Nosco ***** válasza:

Szia.

Nekem fent van. Aukció esetén 10 percel az aukció vége előtt jelzést küld a telefon.

2018. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez király.

Főleg, ha valahol be lehet állítani, hogy ne 10, csak 2 perc legyen.

Éjfélkor hiába ébreszt fel 10 perccel hamarabb. :D

Olyan is van, hogy elbambáskodok, 3 perc van hátra, másik ablakban olvasok vmi érdekes cikket, és belemerülök... aztán szomorúan látom, hogy valaki tök ó áron vitte el, amit 3 napja figyelek. De hát van ilyen, ha én voltam a bamba.

Már töltöm is le, köszi még egyszer!

2018. dec. 31. 18:20
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos módosítási lehetőséget nem találtam, és rendre 14 perccel korábban értesít. Ez sok, elfelejtem / visszaalszok.

Valaki esetleg?

Lehet módosítani valahogy?

2019. jan. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!