Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek androidos alkalmazást...

Baspoherobo kérdése:

Ismertek androidos alkalmazást . Amivel a megtett távolságot, időt, és átlagsebességet lehet mérni? Ingyeneset ha lehet. Ha naplózási funkció is lenne benne az még hasznosabbá tenné.

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Runtastic.
2016. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még tesztelem. Ahogy látom elég sokat tud.
2016. febr. 15. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Bringához használom. :)
2016. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig még elég vacak idő volt hogy próbáljam. A GPS beltérben nem ment, jó ez megbocsátható. Csak nem volt kedvem kimenni az esőre. Talán még túl sokat is tud. Alig sikerült először elindítanom. Remélem következő alkalommal könnyebben fog menni. Nekem futnom kellene. Nagyon nem szeretem, de eléggé neki kellene állnom. Szóval gondoltam ha egy kis fejlődést látok a mostani majdnem nullához képest, akkor lelkesebb leszek. Talán. Vagy nem...
2016. febr. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!