Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék egy facebook oldalba...

Szeretnék egy facebook oldalba belefektetni pénzt, nem tudom hogy induljak el. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkodtam, hogy szeretnék egy Facebook oldalba pénzt rakni, már mint hirdetésekkel kicsit megduplázni a követőket, az elérést stb.. Csak azt nem tudom, hogy milyen facebook oldalnál lenne a legcélszerűbb? Nem szeretnék ilyen mémes oldalt, mert annak értelmét nem látom, sőt nem is akarok olyat sem, ami naponta megoszt néhány érdekességet és ennyi.


Szeretnék egy egyedi oldalt, és tudom, hogy ezt lehet nem innen kellene megkérdeznem, viszont tanácstalan vagyok e téren. Milyen ötletetek van? Amit szórakoztató is csinálni, és az embereknek tetszene.


(nem vagyok annyira ott a marketingben)


Előre is köszi a választ és bocsi ha hosszú



2019. jan. 2. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek van egy ilyen ötlete, akkor azt nem fogja másnak elmondani, hanem saját magának fogja megcsinálni.

Akkor indíts egy ilyen oldalt, ha tudod, hogy miről szóljon majd.

2019. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

LOL.

Facebook oldal?

Esetleg egy rendes weboldal, annak van értelme.

De abból se egyszerű olyat csinálni ami neked reklámbevételt termel. Gondolom nem havi 5 ezer ft kell :D Felejtős. Nekem ötletem lenne, de ahhoz sok pénz kell.

2019. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem konkrét, részletes ötletre gondolok, hanem pl. mivel lenne érdemes elkezdeni leginkább?


Meg annyi hogy max, egyszeri alkalommal 5 ezret áldoznék a hirdetésekre, aztán magától vhogy beindulna, nem bevételszerzés a célom belőle, csupán szórakozásból, az meg hogy bevételt lehetne-e sok követővel szerezni az későbbi téma.

2019. jan. 2. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értesz is valamihez, vagy ez titok nagyon?
2019. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából képszerkesztéshez mondhatni értek.
2019. jan. 2. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak művészi indíttatásaid ezzel kapcsolatban, és érzésed szerint humor, trollkodás és szellemesség közt jól tudnál egyensúlyt tartani, esetleg időről-időre egy kis tudásátadással meg tudnád fűszerezni a hírfolyamodat, akkor szerintem van esély rá, hogy kimondottan fotós-grafikus fórumokon, más nickkel, olykor válaszként belinkelve egy-egy megfejtős postot, vagy példaként egy-egy remekművet, hosszú távon nem nagyon lenne esélyed elkerülni a viharos növekedést. Persze ehhez az kell, hogy legyen miért egymásnak küldjék egyik-másik postodat, és legyen miért rákattanni a jelenségre.
2019. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!