Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv ebay-on rendeltem egy...

Üdv ebay-on rendeltem egy csomagot. A többi lent. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy csomagot ebayon. A csomagkövetés alapján kézbesítve van már csak nem épp nálam hanem 280km-re egy másik településen. Minden cím jól lett megadva de még se ide jött a csomag pedig sokszor rendeltem már de ilyen még nem volt. Felhívtam a postàt ahol állítólagosan kézbesítették de nem tudtak semmi konkrétat mondani csak azt h volt ott a csomag ténylegsen és kézbesítve is lett. Csakhàt nem tudom h kinek és azt se h ilyenkor mi a teendő. Kinél reklamálhatok a pénzemér vagy a csomagér? Már felvettem a kapcsolatot az ebay ügyfélszolgálattal is de az is csak 8 nap után kezd el foglalkoznivaz üggyel. Addig is segítséget szeretnék kérni ha esteleg valaki volt e már ilyen helyzetben??

2019. jan. 2. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Dispute .. ennyi.


Lehet hogy rossz tracking numbert adott meg adjon proofot hogy neked címezte a csomagot

2019. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így, a két magyarországi csomag számát felcserélte a kínai boltos, mi vevők meg egymás csomagjának az útját követtük.

Legalább mindketten a saját csomagunkat kaptuk meg. Az rosszabb lett volna, ha felcserélik a nevekhez tartozó terméket.

2019. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VGy te kaptal rossz tracking kodot, az eladival vedd fel a kapcsolatot
2019. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már 3-szor is írtam neki. Most ott tartunk h az ebay ügyfélszolgálatán keresztül üzentem neki. 8 nap várakozási idő van majd csak utána lépnek.
2019. jan. 3. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!