Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n hány pont szokott...

Ncore-n hány pont szokott lenni egy meghívó?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3000 pont, és prémium tagság szokott lenni.Egy barátomnak 4500 pontja van, vegyek neki prémium tagságot, hogy meghívót küldhessen, vagy várható, hogy simán csak 3000 pont lesz, vagy esetleg kevesebb.Azt tudom, hogy néha 5000 pont is szokott lenni.

2019. jan. 5. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésből látszik hogy mindig változik valami feltétel, és előre senki sem tudja, hogy mi lesz. Én addig használnám ki a lehetőséget amíg épp lehetőségem van rá, nehogy ezután még szigorúbb legyen a feltétel, vagy akár végleg megszűnik a meghívási lehetőség vagy csak hosszú hónapokig szüneteltetik.


Az nem igazán várható hogy enyhébb lesz, inkább úgy néz ki, hogy most arra mennek hogy kiessen aki csak tud, és felértékelődjön ismét a bejutás lehetősége, persze pénzért.

2019. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
5000 most és elvileg nem is megy lentebb mert megvan kb az elég felhasználó (aktiv)
2019. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
3000 most, de ebből is látszik hogy össze-vissza változtatgatják, és az elmúlt pár hétben már 3000 -> 5000 -> 3000+prémium variációban is meghívás.
2019. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

3000 pont a meghívó utolsó, ne írjál már hülyeséget.

És csak aktív prémium időszak alatt küldheti havi 1 db.

2019. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, közbeírtál 3., a 2. válaszolóra értettem.
2019. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én most néztem 3000!! És az is meghívóval.. Pofám leszakad. Pedig ígęrtem egy meghívót egy jó csajnak..😠😠
2019. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!