Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az oldal ez hivatalos?

Ez az oldal ez hivatalos?

Figyelt kérdés

www.messenger.com/login.php

Szeretnék úgy messengert használni, hogy közben nem lépek be facebookra:) Ehhez kell amúgy új regisztráció, ha vagyok amúgy fészen? És a többiek látják, ha elérhető vagyok ott, vagy csak akivel éppen beszélgetek? Előre is köszönöm. Szal ilyen hivatalos facebook-messenger oldal kéne nekem; vagy pl nemtom, még a skype-ot megnézem. :)


Előre is köszönöm. :)



2019. jan. 5. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A messenger.com a facebook egy aloldala, ugyanaz mint a facebook messenger, csak webes felületen
2019. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor beléphetek oda a már meglévő facebook-ommal? :) Vagy akkor mindenki úgy csinálja, ha jól látom, mert a tovább gombra kattintva nincs külön ennek az oldalnak regisztrációja:) Szóval akkor használhatom:):) Ennek örülök. Még erre szeretnék kérni légyszi egy reakciót erre a kommentemre:)
2019. jan. 5. 15:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ment a zöld, köszönöm; és még azért előbbire kéne még légyszi majd mégegy komi:) Köszönöm:):):) Ja meg még amit még a kérdés kifejtésében írtam, légyszi még arra is, a többire , ami a zöld mezőben van:):)
2019. jan. 5. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a hivatalos oldal, olyan mint a telós felület.


Kis segítség: ahol a böngészőben a címsor mellett ott van a zöld lakat, az általában megbízható oldal.

2019. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm; ment a zöld erre is.
2019. jan. 5. 15:59
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor látni fognak, ha onnan megyek fel?:) Vag
2019. jan. 5. 16:00
 7/9 A kérdező kommentje:
y külön be kell jelölni ott is imserősöket hozzá? (:
2019. jan. 5. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Látni fognak.
2019. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld:)
2019. jan. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!