Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezésnél vannak gondjaim...

Torrentezésnél vannak gondjaim. Letöltés tökéletes, na a feltöltés az csak pár kib/sec digi net 1000-es. Esetleg vmit nem állítottam be az egyik routeren?

Figyelt kérdés
Van két routerem D-Link DIR-890L ez a fő. Ez pedig az alárendelt asus RT-AC66U. A kettő össze van kötve, hogy az egész ház, és körülötte le legyen fedve wi-fi-vel.

2019. jan. 6. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gond lenne, a letöltéssel is lenne.

Feltölteni csak akkor tudsz, ha van kinek, és rád is kapcsolódik, amit nem te határozol meg, hanem a kliensek egymás között. Ha tudsz feltölteni, nincs hiba nálad. A feltöltés sebessége és feltöltött adatmennyiség pedig peerfüggő.

2019. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A napokban letöltöttem a venom című filmet még az elején feltöltés után 1 órával. Na azóta pl egy bájtot sem töltöttem vissza, és a gépem napi 8-10 órát megy akkor ez hogy? Azóta rengetegen letöltötték, és mégsem töltöttem fel semmit belőle.
2019. jan. 6. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

UPnP engedélyezve van a routereken?

Vagy nyitottál fix forward portot, amit beállítottál a torrent programodban is?

A uTorrentben például van portteszt is.

Ez meg általános teszt:

[link]

[link]

2019. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derwer ***** válasza:

Ugye a második router nem a WAN portáján van hozzá kötve az elsőhöz?

Ha igen, akkor dupla NAT van ami nem szép jó.

(LAN portokon kell összekötni őket de konfigurálni kell a második routert: DHCPt kikapcsolni és adni neki egy menedzsment címet ami az első router subnetjében van, de nincs benne a DHCP scopeban)

2019. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha UPnP megnézem, viszont nem nyitottam semmit.
2019. jan. 6. 11:46
 6/7 A kérdező kommentje:

Így van bekötve :

az elsődleges routerből érkező kábelt a második router LAN portjába kapcsoljuk, majd ennél a routernél tiltsuk le a DHCP IP címkiosztást, a WLAN beállításainál pedig pontosan ugyanazokat adjuk meg, amit az első routernél. Valahonnan szedtem azt az infót e szerint csináltam a wi-fi tökéletes is.

2019. jan. 6. 11:51
 7/7 Derwer ***** válasza:

Lehet én írtam máshol. ;)


Akkor, vagy nem aktív a kapcsolatod vagyis nem működik az UPnP port fordítás, vagy egyszerűen ilyen a Seeder/Leecher arány.

2019. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!