Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengerben bármelyik ismerős...

Messengerben bármelyik ismerősnek lehet integetni vagy csak annak, aki elérhető? Illetve, egyáltalán mit jelent az, hogy "XY integetett neked! "?

Figyelt kérdés

A Messenger Lite-t használom, ezért nem tudom, hogy miről van szó. Igyekeztem ennek utánanézni a neten, olyasmiket olvastam, hogy egyrészt új ismeretségeknél lehet ilyet, másrészt, sok helyen azt írták, hogy az elérhető emberek listáját kell nézni, és ott kiválasztani azt, akinek integetni akarsz.


Csakhogy!


Amikor az üzenet jött, én nem voltam fent, sőt, a telefon egész nap ki volt kapcsolva. És alapból is ki van kapcsolva a chaten az elérhetőség.

A másik, hogy nem új ismeretségről van szó, évek óta ismerősöm az illető, aki ezt küldte.


Szóval ezért nem értem, és nem szeretnék visszakérdezni az illetőnél, hogy ez mi...Valaki tudna segíteni?



2019. jan. 7. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Appon az elérhető emberek mellett van a listában az integetés könnyű elnyomni, ahogy görgetsz.

Webes felületen pedig a chatsávban, a név mellett, ezt is könnyű elnyomni. Ha offline vagy, akkor is ott van.

Szerintem marha idegesítő. Lehet, hogy az illető nem is tudja, hogy rányomott.

2019. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem az érdekel kikapcsolható-e ez az integetés funkció? Gyakran van, hogy véletlenül rányomok. Rém idegesítő és feélrevezető a másik számára.
2019. jún. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!