Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ajánlgat folyton ismerős...

Miért ajánlgat folyton ismerősnek nekem valakit a facebook?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az illetőt, sőt életemben nem ismertem senkit, akinek ez volt a neve, és még közös ismerősünk sincs. Amúgy azt gondolom, hogy nem ez a rendes profilja a tulajdonosnak, mrtz csak egy profil és egy háttérkép van feltöltve, se megosztások, se barátok, se semmi változás nincs rajta már tavasz óta.

2018. dec. 5. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak posztjai, képei, csak nem látod, mert nem ismerősöd.

Hogy miért ajánlja a facebook? Talán ugyanolyan könyveket szeret mint te, vagy járt ott ahol te akkor amikor te, lehet, hogy benne vagytok ugyanabban a csoportban, millió oka lehet. Miért zavar? Ha nem ismered ne jelöld be

Ennyi legyen a legnagyobb problémád

2018. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen engem nem zavart, de most már értesítőket is küldözget hogy ismered ezt és ezt, aztán múltkor is azt hittem hogy be jelöltek ráírtam hogy mégis honnan ismerjük egymást erre neki fogalma nem volt semmiről (nem kérés volt hanem a FB javasolta az illetőt). Minden közösségi oldal ilyen az a jó nekik hogy ha minél több kommunikáció folyik az oldalukon.
2018. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

09:03


Nem zavar, csak érdekel. Amúgy ránézésre semmiféle közös témánk nem lehet. De mindegy. Tavaly amikor kórházban voltam, azután rendszeresen gyógyszertárt vezető hölgy profilját dobta fel nekem, ahová rendszeresen járok. Azon is csodálkoztam, de mondjuk azt értem.

2018. dec. 5. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!