Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Opera böngészőm nem indul...

Az Opera böngészőm nem indul sehogy. Rajta van sok könyvjelzőm ami fontos nekem meg szintén fontos az előzményeim. Ezért újratelepíteni nem akarom. Mit tegyek? Hogyan indítsam el?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Windows?? Mivel ennyiből nem lehet megmondani, miért nem indul, legegyszerűbb, ha az alábbi fájlt elmented, újratelepíted az Operát, és a fájl visszamásolod ugyanoda.

c:\Users\<username>\AppData\Roaming\Opera Software\Opera stable\bookmarks.adr

2019. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Windows 7 Home Premium Köszönöm a fájlt. Amatőr vagyok. Hogyan másoljam oda az Operát? - Ha nem lesz más megoldás.
2019. jan. 7. 11:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg azt írja ki hogy nem kompatibilis. Mi történt egyik napról a másikra?! Windows saját hibaelhárítása nem hozott eredményt. A Rendszervisszaállítás sem.
2019. jan. 7. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:

"Meg azt írja ki hogy nem kompatibilis."

Mármint micsoda? Mi írja ki?

2019. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan másoljam oda az Operát?"

Az Operát sehogy, csak azt egy fájlt.

2019. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"nem kompatibilis": Opera ikonra rámentem, jobb egérgomb, ott van hogy kompatibilitási problémák megoldása. rákattintottam, és kiírta hogy az Opera nem kompatibilis. Egyik napról a másikra.
2019. jan. 7. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ld. #1. (Az elérési út egyes mappái rejtettek lehetnek.)
2019. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!