Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mai nap láttam az ORIGIN...

A mai nap láttam az ORIGIN nevű oldalon, hogy megvehetném a Star Wars BF2-t 10 euróért, elő kell e fizetnem az origin access-re vagy ha megveszem ugyanúgy tudok majd játszani vele?

Figyelt kérdés
Na már most, ha rámegyek a vásárlásra kiadja, hogy origin access basic vagy premier, illetve buy now. Ha megveszem a "buy now"-val, akkor ugyanúgy tudom használni multiban vagy csak miután előfizetek a basic vagy premierre?

#Origin #Star wars BF2
2019. jan. 7. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, most elég nagy leárazás van origin-en. Ha megveszed (75% akció - 10euró), akkor már meg lesz az egész játék, tudsz multizni is. Nem olyan, mint konzolon, hogy meg is veszed, és akkor még Live Gold, meg Ps Plus..

Egyébként az Origin Access az arra van, hogy előfizetsz rá(havonta, évente), és addig játszhatsz a benne lévő játékokkal, ameddig fizeted a szolgáltatást. Ezáltal nem kell kiperkálnod több tízezret egy játékért, ha úgyis megunod rövid időn belül.

2019. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az értetlenkedésemért. De akkor, ha most megveszem ezt a játékot 10 euróért, akkor megkapom a teljes játékot és emellett NEM szükséges előfizetnem az origin access-re, ha csak ezzel akarok játszani?
2019. jan. 7. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, a fiókodban mindig meglesz a játék.
2019. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!