Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon aki nem ismerősöm...

Facebookon aki nem ismerősöm miért nem látja az üzenetem és az engedélykérésemet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Több embernek is írtam már üzenetet akik nem ismerősöm facebookon de nem írnak vissza. Félreértés ne essék volt már olyan is akivel megbeszéltük hogy beszélgetünk facebookon és nem írnak vissza. És nem nem csak ismerkedés céljából hanem üzleti szempontból is. Nem. Nem a személyiségemmel van a gond mert nem hinném hogy tizenvalahány ember ugyanazt tenné, főleg nem az akivel üzletet kötök. Mert mindenki üzenete mellett csak a kis üres, fehér pipák vannak.

Nem értem. Nem veszik észre az üzenetem/engedélykérésem vagy az én leveleim automatikusan a kéretlen levelek közé kerülnek ?


2019. jan. 10. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedélykéréskor, és ha a Szűrt üzenetek közé kerülsz akkor nem kap értesítést, neki kell megnézni.
2019. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De milyen okból kerülnék én oda ?
2019. jan. 10. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal minden ismeretlennek küldött üzenet az engedélykérések közé kerül. Előbb jelöld be őket és várd meg, hogy visszajelöljenek aztán küld el csak az üzenetet.
2019. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.

Csak ugye Messengeren csak üzenetet lehet küldeni, ismerősnek jelölést azt nem.

Szóval Messengeren hamarabb észreveszik?

Csak mert ha olyasvalakinek küldök aki csak telefont használ lapotopot és PC-t nem.

Akkor az Messengeren az ismerősnek jelölést ugyanúgy megkapja mint engedélykérés ?

2019. jan. 10. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, de szerintem aki csak telefont használ annak ott a Facebook app a telefonján, itt nagy eséllyel látni fogja.


Hát igen, elég szar ez a rendszer :/

2019. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom valami mlm-es szarszágot "üzletkötsz"...és miután már a 100. ismeretlen emberrel próbálsz kapcsolatba lépni, a facebook elkezd gyanakodni, hogy spam-elsz.
2019. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Asztalos vállalkozó vagyok és vannak olyan vevőim akik kérik hogy facebookon beszéljük meg a dolgokat, illetve képeket szoktam nekik küldeni az éppen készülő termékről.
2019. jan. 14. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!