Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem frissül a saját...

Miért nem frissül a saját messenger fiókom?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam, telepítettem és töröltem kb. 30x, telefont is újraindítottam de semmi. Hiába várok, nem kapom meg az új felületet pedig mindent megpróbáltam. Ha egy másik fiókba lépek be akkor az újat adja be. Ha egy másik telefonról a saját messenger fiókomba lépek be akkor ugyanolyan régi marad minden mint eddig. Most akkor még mit kéne tennem?

2019. jan. 11. 00:44
 1/5 anonim válasza:
Biztos nincs beállitva,azonban azt tanácsolom ne frissists uj verziora.
2019. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia.

Ugyan ez volt az én gondom is de megoldottam.

Először is töröld le a messengert a telefonodról.

[link]

Erre a linkre kattintva töltsd le (de előbb a beállításokban engedélyezni kell az ismeretlen oldalról való letöltést).

Egy kis időbe telik amíg letölti (max 5 perc)

Utána kiadja a te fiókodat, de te ne menj rá, hanem arra hogy bejelentkezés másik fiókkal. Ott menj rá és utána válaszd ki hogy facebook fiókkal szeretnél bejelentkezni.

Írd be az email címed, jelszavad. Utána valószínűleg kiadja hogy frissítsd a messenger fiókod, DE NE tedd. Én se tettem és utána beadta az új felületet.

Én azért a biztonság kedvéért a play áruházban kikapcsoltam az automatikus frissítést, hogy nehogy eltűnjön az új felület.

Remélem tudtam segíteni :)

2019. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Uhh és működik, amit a második emberke írt tippet!

Köszönöm! :D

2019. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Működik a leírtak szerint, köszönöm!! 👌😊
2019. jan. 19. 00:17
 5/5 anonim válasza:

Örülök hogy tudtam segíteni.

Második voltam😊

2019. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!