Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért korlátozza az új router...

Miért korlátozza az új router a Lan és wifi hozzáférést?

Figyelt kérdés
Vettem egy új routert ami be is lett állítva, minden eszköz észleli is a wifit kivéve az én laptopom ráadásul a Lan hozzáférés kb háromnegyed óráig megvan de utána teljesen le van korlátozva. Próbálkoztam driverekkel, újra telepítettem a laptopom de ugyan az.

2019. jan. 12. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

firmware a routeren legfrissebb?


nincsenek biztonsági beállítások a routerben?


ddos védelem, meg hasonlók

2019. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Furcsa hogy pont a laptopod finnyáskodik, milyen router és honnan vetted?

Ha nem jön össze sztem próbáld meg a wifi modult kicserélni egy olcsó de jóra.

2019. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a legújabb firmware van nem gondoltam hogy 1 nap után már frissíteni kell de megpróbálom és védelmet tuti beállítottam


Az Euronics-ban vettem 2 hete egy Asus RT-N12+

2019. jan. 13. 09:16
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem volt beállítva DoS védelem

Frissíteni akartam a firmwaret de kikapcsolt a net letöltés közben az végezzem előbb a routerbe menő Lannal vagy ez is valami baj?

2019. jan. 13. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Előbb frissíts firmware-t, a megfelelő menüpontban, arra figyelj nehogy kihúzd az alatt a pár perc alatt a routert.


Persze hogy el fog menni a net, mert olyan mintha újraindulna a router, újra is fog.


pár perc alatt megoldja.

2019. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hibaüzenetet küld arról hogy ,,a router nem tud az ASUS szerverhez csatlakozni..."
2019. jan. 24. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

töltsd le kézzel a gyártótól és töltsd fel a letöltött firmwaret a routerre a gépedről.


Biztos van ilyen lehetőség.

2019. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!