Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagram zárolta a fiókomat?

Az instagram zárolta a fiókomat?

Figyelt kérdés

Tegnap azt vettem észre, hogy nem tudok belépni az instagram fiókomba. Hibaüzenetnek kiírta, hogy inaktiválta a fiókot, mert megsértettem a felhasználási feltételeket. Na elolvastam ezeket a bizonyos felhasználási feltételeket és egyetlen egy pontját sem sértettem meg, teljesen szabályosan használtam az oldalt. Küldtem ellenvetést, hogy szerintem jogtalan a tiltás, erre e-mailben képet kért rólam. Amin látszik a teljes arcom, jól megvilágított és egy papírlapra írt kódot tartok a kezemben. Elég felháborítónak vélem, hogy ok nélkül letilt és még egy képet is kér az arcomról. Olvasgattam kicsit és kiderült,hogy pár éve a személyigazolványat kérte be embereknek és elvileg azt is hivatalosan az Instagram küldte, ezért mertem elküldeni ezt a képet amit most kértek.

De elküldtem és azóta semmi válasz. Már kezdek aggódni, mert fontos volt nekem az a fiók, rengeteg külföldi ismerőst szereztem és akkor most ez megy a levesbe, holott SEMMIT nem vétettem.

Csinálhat egyáltalán ilyet? Vagy várjak, hogy jelezzen vissza valamit az elküldött képre, vagy keressek valami kontaktot ahol tudok írni nekik. Vagy engedjem el, mert úgy se kapom vissza a fiókom? Elég felháborító. Mindössze 5 napja vagyok fent azon a hülye oldalon erre már letilt, holott mindent szabályosan csináltam.


2019. jan. 14. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
5 nap alatt rengeteg külföldi ismerőst szereztél ott...:D hát igen...na és hogyan?
2019. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy tetszettek nekik a posztjaim ezért bekövettek. Ez egy fotózással foglalkozó fiók és főként fotósok követtek be. Te agyhalott
2019. jan. 15. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
oké, akkor agyhalott vagyok :D további sok sikert a szomorkodáshoz...
2019. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szükséges, ma kaptam e-mailt, hogy elnézést kérnek a kellenetlenségekért, valami hiba csúszott a rendszerükbe. Mindenesetre köszönöm a rengeteg segítőkész választ ;) !
2019. jan. 15. 22:54
 5/5 anonim válasza:
Nekem ma ugyanez. Használtam Instagram fiók manager szoftvert, de az adatok felvitelén és 2 post közzétételén kívül semmit nem tettem. Pár napra rá visszatértem és már letiltott. Neked is volt valami ilyen szoftvered? Ha igen, azóta is üzemelsz gond nélkül?
2019. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!