Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az amazon mennyire megbízható...

Az amazon mennyire megbízható és mivel kell ott fizetni?

Figyelt kérdés
Csak az amazonon találtam elfogadható áron egy pulcsit, de mivel külföldi oldal nem vagyok benne biztos, hogy megvegyem. Nem tudom mivel kell ott fizetni, jó lenne ha lehetne utánvéttel.

2019. jan. 16. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről nincs utánvétel, mindig előre utalással online kifizetve kell a megrendelést leadni.
2019. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem tudsz esetleg olyan magyar! oldalt ahol lehet pulcsit készítettni (vagy képet nyomtatni rá) és megbízható?

2019. jan. 16. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet bankkártyával és paypallal is fizetni, és megbízható oldal. Nyugodtan rendelj onnan!
2019. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Megbízható, de kereskedik az adataiddal.

Ha már csak rámész az oldalára, IP alapján megpróbál összekapcsolni facebookkal, stb.

Azt ajánlom, hogy például opera VPN-en keresztül nyisd meg.

2019. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 17. 06:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra azért ránéznék, hogy mennyi a szállítás, mert lehet úgy már nem olcsóbb, mint itthon. :D
2019. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elvileg nem sokkal drágább szállítással.
2019. jan. 18. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!